Zaręczyny

Umów się z nami na bezpłatną sesję narzeczeńską!

Niedawno się zaręczyliście?

Warto zatrzymać na zdjęciach ten wyjątkowy czas!

Podczas godzinnego spotkania wykonamy Wam zdjęcia, a później otrzymacie galerię on-line z 20 fotografiami.

Pospieszcie się! Liczba miejsc jest ograniczona! Sesję możemy wykonać w plenerze lub w naszym studio w Błoniu pod Warszawą.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z takiej okazji?

Napiszcie do nas wiadomość pod adres kontakt@mdwd.pl lub zadzwońcie pod numer 502671217. Opowiedzcie nam swoją wyjątkową historię 🙂

Dlaczego sesja jest bezpłatna?
Chcemy dać sobie szansę na poznanie przyszłych Par Młodych 😉

Poznajcie nasze zakochane pary!

Zobaczycie tutaj wyjątkowe historie miłosne, które uchwyciliśmy pośród miejskiego zgiełku, spokojnej, pięknej natury, a także z wykorzystaniem wnętrz i architektury.

Po co nam sesja narzeczeńska?

Sesja narzeczeńska to jest moment na oswojenie się z aparatem, a także z nami. Nasze pary chcą realizować takie sesje albo chwilę po decyzji o ślubie lub ok. 3 miesiące przed ślubem. Zdjęcia z takiego spotkania możecie wykorzystać do stworzenia swojej wyjątkowej historii zamkniętej w albumie lub do obdarowania najbliższych podczas przyjęcia weselnego. Niektórzy zamieszają zdjęcia z tak wyjątkowej chwili w swoich zaproszeniach ślubnych. Możliwości jest wiele, od Was zależy jak je wykorzystacie.

Czy szewc bez butów chodzi?

Otóż nie tym razem! Zawsze z zazdrością patrzyliśmy na pary podczas sesji i sami takiej zapragnęliśmy. Chcieliśmy poczuć to co Wy!  Z własnego doświadczenia możemy zdradzić, że kiedy my mieliśmy swoją sesję narzeczeńską chwilę przed ślubem, zaczął do nas dochodzić fakt, co się niebawem wydarzy, a motylki w brzuchu zaczęły intensywniej fruwać 🙂 To naprawdę super doświadczenie!

Logo MD WD

Copyright 2021 Moment Decydujący – Pracownia Fotograficzna MDWD.